معرفی برترین‌های جشنواره سراسری قرآنی سازمان جوانان هلال احمر

اولین جشنواره قرآن و عترت سازمان جوانان هلال احمر با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و جمعی از مسئولان این جمعیت در مجتمع آدینه تهران برگزار گردید. این مسابقات در دو بخش اعضای داوطلبان سازمان جوانان و کارکنان جمعیت هلال احمر و در رشته‌های قرائت، تحقیق، احادیث موضوعی، آیات موضوعی، مفاهیم موضوعی، دلنوشته، قرائت ترتیل، حفظ دو جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء و حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم برگزار شد. در این جشنواره خانم مهناز زیبا بیلندی از اعضای داوطلب سازمان جوانان هلال احمر در رشته احادیث موضوعی (احادیث منتخبی از نهج البلاغه – بحار الانوار – اصول کافی – وسائل الشیعه – غرر الحکم – درر الکلم) در ابتدا با کسب نمره ۱۰۰ کامل مقام اول استانی و بعد از کسب این موفقیت به مرحله کشوری راه پیدا نمود و در مرحله کشوری نیز موفق به کسب مقام اول شد. این موفقیت را به ایشان و خانواده گرامیشان تبریک عرض مینمائیم.

2 دیدگاه

  1. امیر گفت:

    سلام. بهتر است به جای گذاشتن عکس ایشان، عکسی از مراسم و یا جشنواره های قرآنی در سایت قرار دهید. لزومی ندارد عکس چهره ی یک خانم، آن هم فعال قرآنی به این صورت در سایت گذاشته شود.

    • حسین گفت:

      با سلام وتکریم از غیرتت برادر ولی وقتی خواهر فعال قرآنی وباحجاب کامل وبرتر است با کسب اجازه از خود ایشان مانعی ندارد جهت ارج نهادن به تلاش این خواهر محترمهع ان شاء الله در همه مراحل زندگی موفق و مؤید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − ده =