تقدیر از برگزیدگان نشست کتابخوان کتابخانه ملامحمد جعفر طبیب بیلندی در شورای اداری شهرستان گناباد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، ششمین جلسه شورای اداری شهرستان گناباد که با حضور جناب آقای زارع صفت مدیرکل محترم میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی برگزار گردیده بود، عطر و بوی کتاب به خود گرفت.

مظلوم رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از دکتر نبی پور فرماندار و ریاست محترم انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان که این وقت را در اختیار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد قرار داد، خواستار معرفی کتاب در تمامی جلسات شورای اداری شهرستان شد. ایشان همچنین طرح ملی نشست کتابخوان با هدف ترویج مطالعه و کتابخوانی و کتاب نامیرا نوشته صادق کامیار را معرفی کرد. سپس سرکار خانم سفری عضو کتابخانه عمومی ملامحمد جعفر طبیب بیلندی به معرفی کتاب ضیافت بلا که از کتابهای معرفی شده توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور در آبان ماه می باشد، پرداخت. کتاب مذکور تنظیم متن سخنرانی های حجت الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی میر باقری پیرامون مقایسه ارکان و مراحل سیر و سلوک متعارف و سیر و سلوک با بلای معصومین (علیهم الاسلام) با توجه به زیارت عاشورا می باشد.

شایان ذکر است که معرفی کتاب در جلسه شورای اداری شهرستان مورد توجه اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت و آقای دکتر نبی پور فرماندار شهرستان بابت معرفی کتاب و هماهنگی جهت برگزاری و حضور اعضای کتابخانه ملامحمد جعفر طبیب بیلندی از مجموعه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تقدیر و تشکر کرده و مقرر نمود از این پس در تمامی جلسات شورای اداری شهرستان یک کتاب معرفی گردد.

 

در پایان به ۸ نفر از معرفی کنندگان کتاب، کتابداران و اعضای کتابخانه عمومی ملامحمد جعفر طبیب بیلندی هدایایی به رسم یادبود از طرف اداره کتابخانه های عمومی اهدا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 11 =