تجلیل از رتبه های برتر کنکور بیلند

در آستانه فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر طی مراسمی در کتابخانه عمومی ملامحمدجعفر طبیب بیلندی، از رتبه های برتر کنکور سال تحصیلی ۹۵-۹۶ تقدیر شد.

در این مراسم که با همکاری دهیاری روستا برگزار گردید، علاوه بر دانش آموزان موفق و والدین ایشان، بخشدار شهرستان گناباد، ریاست شورا و دهیار روستای بیلند، ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، تعدادی از فعالین روستا و همچنین چند تن از متقاضیان کنکور سال آینده حضور داشتند.

مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط یکی از دانش آموزان فعال کتابخانه آغاز و پس از آن کتابدار کتابخانه ضمن خوش‌آمدگویی به حضار و تبریک به دانشجویانی که موفق به کسب رتبه های برتر کنکور شده بودند، از تلاش کتابخانه جهت تهیه منابع مورد نیاز دانش آموزان سخن گفت و از آن جمله به مکاتبه با ناشرین و اهدای ۳۰۰ نسخه کتب کمک درسی در اسفند۹۴ به کتابخانه اشاره کرد. در ادامه جناب آقای رضایی بخشدار محترم شهرستان گناباد ضمن تبریک دهه مبارک فجر از برگزاری این مراسم و حضور در آن ابراز خشنودی نموده و به لزوم توسعه مکانهایی همانند کتابخانه های عمومی اشاره کرد. ایشان موفقیت دانشجویان را سبب افتخار روستا و شهرستان نامیدند. سپس جناب آقای بازداد – پدر یکی از دانشجویان مدعو – با سخنان زیبا و جذاب خود ضمن گرامیداشت ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی، یاد امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی، مراتب قدردانی خود را از مسئولین حاضر و همچنین مسئول کتابخانه اعلام نمودند. تقدیر از دانشجویان برتر و بازگو کردن عوامل موفقیت از زبان خودشان برنامه پایانی مراسم بود و پس از آن نیز مسئولین درباره کتابخانه و بررسی و حل مشکلات فعلی آن گفتگو کردند.

قابل ذکر است اسامی دانشجویانی که مورد تقدیر قرار گرفتند و رشته های قبولی آنها، به شرح زیر می باشد:‌

خانم فاطمه بازداد؛ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

آقای امیرحسین علی اکبری؛ دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ساری

آقای محمدرضا صادقی؛ مهندسی برق دانشگاه فردوسی مشهد

1 دیدگاه

  1. حسینیان گفت:

    درود بر شما آقای دهیار
    این حرکت شما انگیزه و خاطره ای خواهد شد در ذهن این عزیزان، جهت خدمت به زادگاهشان.. هرکچا که باشند..
    تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + ده =